Witamy na stronie Ośrodka Kultury w Będzinie

Urząd Miasta

Warto odwiedzić

przeprowadzki poznań
www.systemylokalizacyjne.pl
02
Kwi
Cz 02 Kwi 201517:00 - Finisaż wystawy "Portrety Papieskie" w Galerii Obrazy Mistrzów

11
Kwi
So 11 Kwi 18:00 - Koncert Raggafaya w Będzinie

"Spełnij swoje marzenia" o balecie

Od września w Ośrodku Kultury w Będzinie rozpoczną się zajęcia baletu dla dzieci od piątego roku życia. Trwają jeszcze zapisy.

Pilates i aerobik nie tylko dla zdrowia

Smuklejsza sylwetka, wzmocnione mięśnie brzucha, bioder i pośladków, ogólna poprawa sprawności oraz samopoczucia - to wszystko jest możliwe dzięki ćwiczeniom pilates i aerobiku. Zapisy trwają. Zapraszamy do Ośrodka Kultury w Będzinie.

Od września "Wiedza w garści"

"Wiedza w garści" to szansa dla tych uczniów, którzy mają problemy w nauce oraz chcieliby lepiej przygotować się do konkursów (kuratoryjnych) oraz egzaminów (gimnazjalnych i maturalnych). Zapraszamy do Ośrodka Kultury w Będzinie. Ruszamy od września.

Festiwal Muzyki Celtyckiej ZAMEK 2014

Wielkimi krokami zbliża się XII edycja Festiwalu Muzyki Celtyckiej "Zamek" 2014. Podczas trzydniowej imprezy organizatorzy przewidzieli m.in. koncerty, warsztaty oraz jarmark celtycki. Zapraszamy!

Wakacyjna zabawa z polskimi Beatlesami

Wszystkich, którzy chcą spędzić przyjemnie wakacyjne popołudnie zapraszamy do udziału we wspólnej zabawie. 17 sierpnia przed filią Ośrodka Kultury wystąpi zespół The Postman określany jako najlepszy coverband w The Beatles w Polsce.

Z cyklu Obrazy mistrzów - „Raj utraconych” w pracach Jolanty Kuśmierskiej

W niezwykły świat malarstwa zainspirowanego miejscami wykluczonymi, postindustrialnymi przeniesie nas sztuka Jolanty Kuśmierskiej – artystki, której prace można oglądać w galerii Ośrodka Kultury. Wystawa potrwa do 29 sierpnia, można ją zwiedzać od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00, wstęp jest bezpłatny.

Dzieci uwielbiają... mydełka!

Mogą być ozdobą łazienki, stanowić wyjątkowy, oryginalny prezent a przede wszystkim ich tworzenie to wspaniała zabawa dla najmłodszych. Mydełka o rożnych kształtach, zapachach, kolorach, dodatkach – to efekty wakacyjnych warsztatów w Ośrodku Kultury, który cieszyły się ogromną popularnością.

Kolejna wystawa z cyklu „Obrazy mistrzów”

cm;" align="justify">W galerii Ośrodka Kultury tym razem można oglądać „Przedwojenne Niemcy w akwarelach”. Wystawa potrwa do końca lipca, wstęp jest bezpłatny. Serdecznie zapraszamy.

Wakacje w mieście rozpoczęte

Wakacyjny festyn, który odbył się 2 lipca w Grodźcu, rozpoczął jedną z najbardziej ulubionych przez dzieci form zabawy i spędzenia wolnego czasu w mieście.